UA RU

Склад №1 м. Київ, вул. Будіндустрії, 4(066) 777-24-10(067) 455 61 34

Склад №2 м. Вишневе, вул. Київська, 27/2 (097) 770-00-88 (067) 455 61 43

smcpetrovskoe1@gmail.com

Балка сталева двотаврова є в асортименті продукції СМЦ «Петрівське».

Завдяки надійності і міцності - двотаврова балка, навантаження на яку може бути дуже високим, витримує значний тиск.

Детальніше

Залиште Ваші контакти

та отримайте екслюзивну пропозицію  Популярний різновид металопрокату - швелер сталевий.

  Металобази СМЦ "Петрівське" розташовані в Києві, на Видубичах, і в місті Вишневому, де Ви можете купити швелер сталевий.

  Детальніше

  Залиште Ваші контакти

  та отримайте екслюзивну пропозицію   Надаємо залізну продукцію і додаткові послуги з порізки, доставки та комплектування.

   Ви отримаєте сортовий металопрокат необхідної якості в потрібному обсязі в будь-якому куточку України.

   Детальніше

   Залиште Ваші контакти

   та отримайте екслюзивну пропозицію    Арматура за розумними цінами.

    Наша компанія – крупний постачальник металопрокату в Києві, Вишневому і по всій Україні.

    Детальніше

    Залиште Ваші контакти

    та отримайте екслюзивну пропозицію     Два склади в Києві та області

     Наша компанія має власні склади в Києві та у київській області - м. Вишневе. Один з них критий, що автоматично робить нас одними з найнадійніших в плані якості продукції

     Детальніше

     Залиште Ваші контакти

     та отримайте екслюзивну пропозицію      Застосування профільної труби в промисловості

      фото каркасу будинку з профільної труби | СМЦ "Петрівське"Профільна труба — це той вид металопрокату, який застосовуюється в кожній сфері життєдіяльності людини. Вартість профільної труби дозволяє використовувати її майже всюди, а міцність виробу буде на найвищому рівні. В попередній статті нашого блогу, ми розкривали питання застосування профільного прокату в різних галузях, особливо в будівництві. Сталева профільна труба широко використовується в житловому будівництві. З неї можна зробити: огорожі балконів і лоджій, решітки, козирки, частини сходів, покрівлі і тд. В ландшафтному дизайні профтруба, ціна за метр, якої є приємною, використовується для виготовлення альтанок та навісів. Та все ж, в основному, в будівництві, труба профільна використовується для зведення каркасів для залізобетонних конструкцій і житлових будівель.

      Використання профільних труб в будівництві

      Труби профільні мають зручну геометрію, високу міцність та є довговічними. Використовють їх для будівництва будинків, ангарів, торгових, спортивних, розважальних комплексів, теплиць, виробничих приміщень та ін. Популярним даний вид профільного прокату став не так давно, але майже всі компанії використовують його для зведення металоконструкцій різного типу. Зведення опорного елементу, тобто каркасу, з використанням металевої профільної труби — це економія часу та будматеріалів. Профільна труба, ціна за метр якої є помірною на нашому сайті — це легкий матеріал, а отже ви зможете зекономити кошти. Купити трубу профільну ми пропонуємо у нас, у надійного постачалника якісних металевих виробів.

      Переваги використання металопрофілю в будівництві

      Використання профільної труби — це:

      • гарантія міцності каркасу;
      • зменшення ваги будівлі;
      • легке вигинання для конструкцій нестандартних форм;
      • довговічність матеріалу;
      • доступність ціни.

      Зазначаємо, що ціна профільної труби залежить від типу сталі для її виготовлення, товщини листа, якості сталі, розміру виробу (довжини, ребра труби) і способу зварювання. Квадратний і прямокутний профіль відрізняє найбільш широка сфера застосування і наявність поздовжніх граней. Вони мають високі показники міцності та жорсткості. Ціна квадратної труби відрізняється, але не суттєво. Ми рекомендуємо купити квадратну трубу в Києві або в Вишневому, на наших складах. Наша металобаза гарантує професійну консультацію, точність ваги та доставку по всій Україні. Ви можете заповнити форму на сайтідля уточнення інформації.

      Карта проїзду