UA RU

Склад №1 м. Київ, вул. Будіндустрії, 4(066) 777-24-10(067) 455 61 34

Склад №2 м. Вишневе, вул. Київська, 27/2 (097) 770-00-88 (067) 455 61 43

smcpetrovskoe1@gmail.com

Балка сталева двотаврова є в асортименті продукції СМЦ «Петрівське».

Завдяки надійності і міцності - двотаврова балка, навантаження на яку може бути дуже високим, витримує значний тиск.

Детальніше

Залиште Ваші контакти

та отримайте екслюзивну пропозицію  Популярний різновид металопрокату - швелер сталевий.

  Металобази СМЦ "Петрівське" розташовані в Києві, на Видубичах, і в місті Вишневому, де Ви можете купити швелер сталевий.

  Детальніше

  Залиште Ваші контакти

  та отримайте екслюзивну пропозицію   Надаємо залізну продукцію і додаткові послуги з порізки, доставки та комплектування.

   Ви отримаєте сортовий металопрокат необхідної якості в потрібному обсязі в будь-якому куточку України.

   Детальніше

   Залиште Ваші контакти

   та отримайте екслюзивну пропозицію    Арматура за розумними цінами.

    Наша компанія – крупний постачальник металопрокату в Києві, Вишневому і по всій Україні.

    Детальніше

    Залиште Ваші контакти

    та отримайте екслюзивну пропозицію     Два склади в Києві та області

     Наша компанія має власні склади в Києві та у київській області - м. Вишневе. Один з них критий, що автоматично робить нас одними з найнадійніших в плані якості продукції

     Детальніше

     Залиште Ваші контакти

     та отримайте екслюзивну пропозицію      Арматура та її застосування

      арматура та її застосування | СМЦ "Петрівське"Арматура — це сталевий виріб, який широко використовують для зведення залізобетонних конструкцій, а саме в будівництві. Прути і сітки, виготовлені з сталі необхідні, щоб запобігти утворенню тріщин і розтягувань в конструкціях. У будівельній галузі найбільш затребуваною є арматура зі сталі. Застосування арматури в спорудах позитивно впливає на якість бетону.

      Вирізняють наступні типи арматури:

      • сталева;
      • неметалева;
      • стрижнева гарячекатана;
      • кругла гладка та з періодичним профілем.

      До окремої категорії відносять сталеву жорстку арматуру, що випускається у вигляді таврових балок. Вона використовується при армуванні багатоповерхових споруд, будівель спеціального призначення. Також в цю категорію входить дисперсна арматура, яка являє собою рубане скловолокно або азбест. Вона застосовується для армування цементних каменів.Купити арматуру 12 мм, наприкад, та будь-яку іншу можна на нашому сайті.

      Чим відрізняєтья арматура А1 та арматура А3?

      Видів арматури дуже багато, найбільшою популярністю користується арматура А1 та арматура А3. Даний тип арматурних виробів відрізняється одне від одного по багатьом признакам: має різний склад, зовнішній вигляд та різні сфери застосування.

      А1 — це гладка арматура, яка легко зварюється. А3 (арматура а400) — відрізняється ж профілем, він рифлений. Арматура А3 використовується в якості головного армуючого елемента на будівництві.

      Що стосується міцності, то арматура А3 буде міцнішою ніж А1. При виготовленні А3 використовується високолегована сталь, що містить домішки таких металів, як хром, марганець, титан, кремній.

      Якщо при виборі та етапі замовлення арматури, для вас важлива універсальність, то краще віддати перевагу арматурі а1. Вона зберігає свої властивості та надійність у будь-яких, навіть екстремальних умовах, а також стійка до впливу агресивних хімічних середовищ – наприклад, хлору чи газу.

      Клієнтам

      Наша металобаза — це надійний постачальник якісної арматури в Україні. У нас можна замовити арматуру та купити її по вигідній ціні на ринку. СМЦ “Петрівське” пропонує своїм клієнтам якісне обслуговування, зручний сопсіб оплати та доставку по всій Україні. Для замовлення, ви можете звернутися за номерами вказаними на сайті або заповнити форму на сайті.

      Карта проїзду