UA RU

Склад №1 м. Київ, вул. Будіндустрії, 4(066) 777-24-10

Склад №2 м. Вишневе, вул. Київська, 27/2 (097) 770-00-88

smcpetrovskoe1@gmail.com

Балка сталева двотаврова є в асортименті продукції СМЦ «Петрівське».

Завдяки надійності і міцності - двотаврова балка, навантаження на яку може бути дуже високим, витримує значний тиск.

Детальніше

Залиште Ваші контакти

та отримайте екслюзивну пропозицію  Популярний різновид металопрокату - швелер сталевий.

  Металобази СМЦ "Петрівське" розташовані в Києві, на Видубичах, і в місті Вишневому, де Ви можете купити швелер сталевий.

  Детальніше

  Залиште Ваші контакти

  та отримайте екслюзивну пропозицію   Надаємо залізну продукцію і додаткові послуги з порізки, доставки та комплектування.

   Ви отримаєте сортовий металопрокат необхідної якості в потрібному обсязі в будь-якому куточку України.

   Детальніше

   Залиште Ваші контакти

   та отримайте екслюзивну пропозицію    Арматура за розумними цінами.

    Наша компанія – крупний постачальник металопрокату в Києві, Вишневому і по всій Україні.

    Детальніше

    Залиште Ваші контакти

    та отримайте екслюзивну пропозицію     Два склади в Києві та області

     Наша компанія має власні склади в Києві та у київській області - м. Вишневе. Один з них критий, що автоматично робить нас одними з найнадійніших в плані якості продукції

     Детальніше

     Залиште Ваші контакти

     та отримайте екслюзивну пропозицію      Сталевий швелер та його види

      Швелер гнутий | СМЦ 'Петрівське'

      Швелер — це сталевий виріб, який має форму П-подібного профілю та відноситься до фасонного прокату. За технологією виробництва швелери поділяють на гарячекатаний швелер та гнутий. Продаж швелера гнутого Купити швелер гнутий за оптимальною ціною можна на металобазі “Петрівське” залишивши заявку на сайті.

      Що таке гнутий швелер?

      Гнутий швелер легко відрізнити візуально від гарячекатаного, його кути заокруглені та мають рівну товщину стінок. Конструкційні особливості гнутого рівнополичного швелера дозволяють застосовувати до нього будь-які види обробки, зокрема зварювання. Завдяки цьому можна просто формувати металоконструкції складної та нестандартної форми. Саме тому, гнутий швелер, ціна якого на ринку є нижчою ніж гарячекатаного швелера, користується попитом в Україні та світі та сприяє розповсюдженню даного виду металопрокату.

      Технічні характеристики гнутого швелера

      Виготовлення даного виду металопрокату відбувається на згинальному верстаті згідно державних стандартів (ГОСТів). Виробники гнутих швелерів строго притримуються всіх вимог під час виробництва даного сталевого матеріалу. На готових матеріалах мають бути відсутні окалини та тріщини.

      До технічних характеристик відносять:

      • невелику вагу;
      • можливість витримати високі навантаження на вигин;
      • граничну точність геометрії;
      • гладкий метал;
      • висока точність.

      Застосування швелера гнутого

      Використання холоднокатаного швелера дозволяє знизити загальну масу металевої конструкції на 30% від всього використувавного металу. Саме тому, купити гнутий швелер оптом не буде помилкою, а навпаки, допоможе зекономити час та кошти в подальшому. Якщо замвонику не потрібна велика кількість даного типу прокату, то швелер гнутий можна купити в роздріб на металобазі в Києві СМЦ “Петрівське”. Розмір швелера, може бути виконаний під замовлення, наприклад швелер гнутий 50х40х3 або швелер гнутий 160х80х4. Найчастіше холоднокатаний гнутий швелер використовується в реконструкції споруд, створенні каркасів та стін, створенні перегородок, стоків та монтажу комунікацій.

      Клієнтам

      Наша металобаза налічує два склади, в Києві та Вишневому. Один із складів критий, що гарантує якість зберігання металу та металевих виробів. Купити швелер гнутий холоднокатаний, гарячекатаний та тонкостіний гнутий швелер можна на нашій металобазі СМЦ “Петрівське” по конкурентній ціні на ринку. Ми гарантуємо якість нашого товару та маємо кваліфікованих спеціалістів, які допоможуть прорахувати точну кількість необхідного металу.

      Карта проїзду