UA RU

Склад №1 м. Київ, вул. Будіндустрії, 4(066) 777-24-10(067) 455 61 34

Склад №2 м. Вишневе, вул. Київська, 27/2 (097) 770-00-88 (067) 455 61 43

smcpetrovskoe1@gmail.com

Балка сталева двотаврова є в асортименті продукції СМЦ «Петрівське».

Завдяки надійності і міцності - двотаврова балка, навантаження на яку може бути дуже високим, витримує значний тиск.

Детальніше

Залиште Ваші контакти

та отримайте екслюзивну пропозицію  Популярний різновид металопрокату - швелер сталевий.

  Металобази СМЦ "Петрівське" розташовані в Києві, на Видубичах, і в місті Вишневому, де Ви можете купити швелер сталевий.

  Детальніше

  Залиште Ваші контакти

  та отримайте екслюзивну пропозицію   Надаємо залізну продукцію і додаткові послуги з порізки, доставки та комплектування.

   Ви отримаєте сортовий металопрокат необхідної якості в потрібному обсязі в будь-якому куточку України.

   Детальніше

   Залиште Ваші контакти

   та отримайте екслюзивну пропозицію    Арматура за розумними цінами.

    Наша компанія – крупний постачальник металопрокату в Києві, Вишневому і по всій Україні.

    Детальніше

    Залиште Ваші контакти

    та отримайте екслюзивну пропозицію     Два склади в Києві та області

     Наша компанія має власні склади в Києві та у київській області - м. Вишневе. Один з них критий, що автоматично робить нас одними з найнадійніших в плані якості продукції

     Детальніше

     Залиште Ваші контакти

     та отримайте екслюзивну пропозицію      Де і як застосовують профільні труби?

      Фото труби профільної квадратної | СМЦ "Петрівське"Профільна труба — це вид металопрокату, переріз (профіль) труби якої має не круглу форму. Тобто це прямокутна, овальна чи квадратна труба. Весь профільний прокат виготовляється згідно державних стандартів та поділяється на два види:

      • зварний профільний прокат — труби вигтовляються з спеціальних штрипсів (сталевих смуг), їх згинають, а краї – зварюють. Далі заготовку пропускають через спеціальний верстат з вальцями, надаючи їй необхідну форму – прямокутну, квадратну, овальну. Іноді заготовку можуть нагрівати. Процес формування профільного прокату з розігрітої заготовки називають гарячекатаним. Такий метод застосовують для виготовлення труб з товщиною стінки до 14 мм.
      • безшовний профільний прокат – формують з суцільнотягнутих сталевих трубних заготовок. Метод виробництва такий самий, як і для виготовлення зварного профільного прокату і також дозволяє виробляти як гарячекатані, так і холоднокатані безшовні профільні труби. Відсутність зварного шва робить такий прокат більш стійким до впливу високого тиску, більш міцним і пластичним.

      Головна перевага профільного прокату, наприклад профільної труби 40х20х2, ціна якої є помірною на ринку, це підвищеноий опір до згинання.У порівнянні зі швелером або балкою, конструкція із застосуванням профільних труб в якості опор буде важити на 25% менше при тому ж рівні міцності. Тобто профільні труби легкі. Замовити трубу профільну можна на нашому сайті, ми розкажемо далі, як це правильно зробити.

      Застосування профільної труби

      Профільний прокат є наскільки популярним, що його використовують в багатьох галузях промисловості. На відміну від інших труб, що використовуються перш за все для транспортування рідин та газів, профільні труби використовуються як конструкційний матеріал при зведенні металоконструкцій різного призначення.Головною сферою застосування профільної труби, ціна якої може відрізнятися, є будівельна галузь, особливо будівництво каркасних будинків. Також профільні труби активно використовуютья в меблевій промисловості, машинобудуванні та багатьох інших галузях.

      Купити профільну трубу від СМЦ “Петрівське”

      Наша металобаза — це надійний постачальник, якісного металопрокату в Київі та в Україні цілому. Наші металеві вироби, такі як, наприклад труба профільна 40х20х2, ціна за метр якої є конкурентною на ринку, повністю відповідають стандартам якості. Для замволення труби профільної, Київ та вся Україна, Вам достатньо просто заповнити форму на сайті або позвонити по номерах, вказаних на сайті

      Карта проїзду