UA RU

Склад №1 м. Київ, вул. Будіндустрії, 4(066) 777-24-10

Склад №2 м. Вишневе, вул. Київська, 27/2 (097) 770-00-88

smcpetrovskoe1@gmail.com

Балка сталева двотаврова є в асортименті продукції СМЦ «Петрівське».

Завдяки надійності і міцності - двотаврова балка, навантаження на яку може бути дуже високим, витримує значний тиск.

Детальніше

Залиште Ваші контакти

та отримайте екслюзивну пропозицію  Популярний різновид металопрокату - швелер сталевий.

  Металобази СМЦ "Петрівське" розташовані в Києві, на Видубичах, і в місті Вишневому, де Ви можете купити швелер сталевий.

  Детальніше

  Залиште Ваші контакти

  та отримайте екслюзивну пропозицію   Надаємо залізну продукцію і додаткові послуги з порізки, доставки та комплектування.

   Ви отримаєте сортовий металопрокат необхідної якості в потрібному обсязі в будь-якому куточку України.

   Детальніше

   Залиште Ваші контакти

   та отримайте екслюзивну пропозицію    Арматура за розумними цінами.

    Наша компанія – крупний постачальник металопрокату в Києві, Вишневому і по всій Україні.

    Детальніше

    Залиште Ваші контакти

    та отримайте екслюзивну пропозицію     Два склади в Києві та області

     Наша компанія має власні склади в Києві та у київській області - м. Вишневе. Один з них критий, що автоматично робить нас одними з найнадійніших в плані якості продукції

     Детальніше

     Залиште Ваші контакти

     та отримайте екслюзивну пропозицію      Який швелер використовувати для сходинок

      Швелер для сходів
      Сходи в багатоповерховому приватному будинку виконує відразу кілька функцій: практичну і декоративну, тому до її встановлення слід поставитися з осо
      бливою уважністю. Як стверджують фахівці, неправильно розраховане навантаження або обрані швелери можуть привести до передчасного зносу і поломки конструкції. Варто вибрати якісні швелери – і сходи у вашому будинку буде служити вам протягом тривалого часу без зниження міцності, скрипу і інших типових проблем.
      Будівельники пропонують кілька варіантів, які можна використовувати для монтажу ступенів. Це можуть бути куточки, швелери, профільна труба або металопрофіль. Віддати перевагу саме швелерів варто, тому що вони характеризуються:

      • широкими можливостями для оформлення та оздоблення;
      • міцністю, стійкістю до великих навантажень в умовах високої прохідності;
      • міцними стиковими з’єднаннями;
      • витримуванням досить великих навантажень на вигин і прогин;
      • шумоізоляцією і відсутністю вібрації при експлуатації;
      • стійкістю до дії корозії;
      • невразливістю до негативного впливу навколишнього середовища;
      • простим монтажем.

      Незалежно від того, який швелер, сходи можна конструювати будь-яким віддається перевага способом. Різні форми, розміри і габарити конструкції будуть гармонійно виглядати і зручно експлуатуватися в вашому домі. Сервісний металоцентр «Петрівське» пропонує великий асортимент рівнополочні і полками швелерів будь-яких потрібних розмірів. Можливо виготовлення деталей за певним ескізом. Всі вироби, які ми пропонуємо, повністю відповідають вимогам ГОСТ. Тому тривала експлуатація та надійність гарантовані!

      Сортамент швелерів для сходів

      Сортамент швелерівГоловна особливість, якої повинні відповідати швелери – їх здатність витримувати інтенсивні навантаження. Зазвичай для таких цілей використовуються вироби з номером від 8 до 12. Хоча ви можете використовувати деталі з іншої, більш високої нумерацією – це може привести до подорожчання виготовлення і монтажу сходів. Щоб розрахувати оптимальний вид швелера, потрібно дізнатися навантаження, яка буде розподілятися по каркасу, а також його довжину. Перед тим, як купити швелер (ціна в «Петровоское» – одна з найбільш вигідних в Києві та Київській області), фахівці рекомендують:

      • виконати виміри приміщення (порахувати висоту від підлоги до кожного з поверхів, проекцію сходової конструкції на підлогу, розміри отвору);
      • визначитися з довжиною сходи. Вона залежить від кута нахилу, який найчастіше коливається в межах 30 ° -45 °;
      • обчислити ширину сходів. Для використання швелерів найбільш оптимальною є ширина до 90 см. Якщо цей показник перевищує 90 см – варто додатково підсилити конструкцію, інакше з часом можуть прогнутися ступені;
      • параметри кожної із ступенів. Найбільш комфортними для монтажу і конструювання вважаються показники 40-40 см (для проступи) і 20-25 см (для подступени);
      • якщо ви збираєтеся встановити також забіжні щаблі – враховуйте те, що їх вузька частина повинна складати близько 10 см в ширину, а середня – близько 20.

      Как показывает практика, для производства и установки лестниц нужно использовать два типа швеллеров, которые нарезаются в соответствии с размерами уголков. При этом их толщина должна соответствовать общим габаритам лестницы, а также предполагаемой нагрузке на нее. В зависимости от этого стоит выбирать подходящий материал обшивки и его толщину. Сортамент швеллеров от СМЦ «Петровское» является довольно обширным, поэтому у нас можно заказать те изделия, которые идеально подойдут для решения ваших задач!

       

      Який швелер використовувати для сходів в залежності від її параметрів

      Щвелер для сходівТак як на сучасному ринку металоконструкцій існує досить багато різновидів швелерів, можна легко помилитися з вибором. Щоб уникнути цього слід знати, що визначення висоти і товщини швелера визначається математичним способом. Припустимо, встановлюється сходи на два косоура (це – більш поширений варіант в приватних будинках і котеджах). Ширина сходового маршу становить 1,05 м, а вага залізобетонної ступені – 105 кг. При цьому висота половини поверху (Н) дорівнює 1,65 см, а довжина косоура (L1) – 3,7 м.

      • Кожен косоур розташовується під кутом в 27 °. Його косинус – 0.892. За допомогою збору нормативних навантажень і обчислень можна визначити, що значення розрахункового навантаження – 584 кг / м².
      • Визначається величина горизонтальної проекції косоура. Для цього також варто визначити довжину, яка розраховується за формулою l = l1cos.
      • Для того, щоб визначити оптимальні параметри швелерів, необхідно знайти значення його моменту опору і момент інерції. Вихідні дані для цього можна знайти в нормативних вимогах ГОСТ і СНиП.

      Цей процес вимагає досить багато часу і уваги. Так як при підборі деталей потрібно враховувати не тільки конструктивні особливості сходів, але і вага людей, передбачається використання декількох формул. Тому рекомендується довірити виконання розрахунків досвідченим експертам – так ви отримаєте якісний каркас, який буде служити протягом декількох десятків років.

      Карта проїзду